"Київміськбуд" відновив будівництво будинків на чотирьох ділянках

Ринки 24.04.2023    18:07 Холдингова компанія "Київміськбуд" (КМБ) поновлює роботи на чотирьох будівельних майданчиках, ЖК "Урловський-1", "Урловський-2", Mirax і "Абрикосовий", повідомив президент компанії Ігор Кушнір.

"На перших трьох будівельники вже працюють, на останньому почнуть днями. Цим кроком "Київміськбуд" свідчить про готовність будувати далі. На компанії лежить відповідальність перед майже 20 тис. інвесторів, і ми не збираємося її перекладати. "Київміськбуд" усе добудовує до кінця, і цього разу теж усе добудуємо", - написав він у Facebook.

Як раніше повідомляв Кушнір, заборгованість за договорами розстрочки на об'єкти ХК "Київміськбуд" досягла 326 млн грн, що перешкоджає повноцінному відновленню будівельних робіт на майданчиках.

Як повідомлялося, "Київміськбуд" за підсумками 2022 року ввів в експлуатацію понад 101,7 тис. кв. м житла.

За даними Openadtabot, "Київміськбуд" у 2022 році отримав 35,8 млн грн чистого збитку проти 4,3 млн грн чистого прибутку в попередньому році. Водночас виручка компанії зросла на 23% і становила 1,8 млрд грн.

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, у яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств і 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), є Київська міська рада (80%).
Теги:   будівництво Київміськбуд Переглядів:   324

Читайте також:

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту

25.07

Київ виплатить матдопомогу понад 290 тис. осіб

25.07

Болгарія надасть Україні боєприпаси зі старих запасів