Львівський авіазавод виплатить оборонному відомству штрафні санкції на 2,4 млн грн

Ринки 19.04.2023    10:00 Державне підприємство "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" зобов'язане сплатити оборонному відомству майже 2,4 млн грн штрафних санкцій, повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону України.

"Відповідне рішення ухвалив 6 квітня 2023 року Господарський суд Києва за результатами розгляду позовної заяви заступника керівника Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону", - сказано в повідомленні у вівторок.

Зазначається, що 2007 року Міністерство оборони України та ДП уклали контракт про виконання дослідно-конструкторських робіт із модернізації літака. Однак львівське підприємство допустило прострочення виконання робіт, у результаті ремонт лайнера було проведено зі значним запізненням.
Теги:   штраф Львів санкція авіазавод Переглядів:   312

Читайте також:

17.06

Американська торговельна палата закликає Уряд та народних депутатів не допустити повернення експортного мита для олійних культур

17.06

Як зібрати підписників у TikTok за допомогою Pilum24

17.06

Огляд криптовалютного ринку від Fixygen - вплив конфлікту Ізраїлю та Ірану