Група компаній "Прометей" придбає залізничні зерновози

Агро Ринки 05.04.2023    16:25
Група компаній "Прометей" підписала лізингову угоду з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ, Київ) на $3 млн, яка передбачає виробництво залізничних вагонів для перевезення зерна, повідомило підприємство на сайті.

"Позитивна кредитна історія "Прометея", наявність власного капіталу та прозорі джерела доходів - усе це дає нам змогу залучати кошти на внутрішньому ринку, зокрема співпрацювати з лізинговими установами, держбанками, а також західними банками", - наводиться в повідомленні коментар керівника сектору корпоративних фінансів групи "Прометей" Ірини Івченко.

У групі зазначили, що на другому році війни її компанії відчувають колосальне навантаження через роботу в обмежених умовах, але продовжують "активно рухатися і вчасно виконувати попередньо взяті на себе зобов'язання".

При цьому "Прометей" висловив готовність продовжити співпрацю з ПУМБ за умови збільшення ліміту фінансування.

Як повідомлялося, у січні 2023 року "Прометей" заявив про намір розширити парк вантажних автомобілів-зерновозів до 200 одиниць. Станом на січень-2023 холдинг мав 52 власних зерновози.

ГК "Прометей" надає послуги зі зберігання, доробки та логістики сільгоспкультур. До російської агресії холдинг володів 34 елеваторами в Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Хмельницькій, Запорізькій, Сумській, Одеській, Херсонській та Дніпропетровській областях.

Крім того, у групи є власний земельний банк 20 тис. га, який вона має намір збільшити цього року до 50 тис. га, а в перспективі - до 100 тис. га.
Теги:   Прометей залізничні зерновози Переглядів:   225

Читайте також:

24.07

Україна збільшила експорт яєць у першому півріччі

23.07

"Кернел" наростив переробку олійних культур на 27%

23.07

HarvEast запустив п'ять дощувальних машин та розширив площі під поливом до 800 га