Фондові індекси найбільших країн АТР знижуються слідом за падінням ринку акцій США

Ринки 22.02.2023    11:20 Фондові індекси найбільших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону в середу знижуються слідом за падінням американського ринку акцій днем раніше.

Інвесторів продовжують турбувати перспективи збереження високих відсоткових ставок більш тривалий час, ніж очікувалося раніше. У середу буде опубліковано протокол останнього засідання Федеральної резервної системи США, який може дати додаткові сигнали ринкам, зазначають експерти.

Значення японського індексу Nikkei 225 до 7:30 кв зменшилося на 1,4%.

Лідерами зниження котирувань виступають акції страховика T&D Holdings Inc. (-5,8%), газового постачальника Tokyo Gas Co. (-4,3%), виробника кабелю та дроту Fujikura Ltd. (-4,7%).

Крім того, дешевшають папери автовиробників Nissan Motor Co. (-3,5%) і Toyota Motor Corp. (-1,5%), інвестиційно-технологічної SoftBank Group (-1,9%), виробника споживчої електроніки Sony (-1,9%), найбільшого в Азії ритейлера одягу Fast Retailing (-1,8%).

Китайський індекс Shanghai Composite до 7:35 кв опустився на 0,4%, гонконгський Hang Seng - на 0,2%.

Істотне зниження на Гонконгській фондовій біржі показують котирування акцій виробника електрообладнання Techtronic Industries Co. - на 6,1%, ритейлерів JD.com Inc. і Alibaba - на 3% і 2,2% відповідно, виробника споживчої електроніки Xiaomi) - на 2,9%.

Водночас підвищується вартість паперів банків HSBC і Hang Seng Bank Ltd. - відповідно на 4,8% і 2,7%, а також інтернет-компанії Baidu Inc. - на 2,7%.

HSBC днем раніше повідомив про збільшення чистого прибутку в четвертому кварталі в 2,6 раза завдяки підйому процентних ставок. Крім того, він оголосив про намір виплатити спеціальні дивіденди після продажу канадського підрозділу, який він розраховує завершити наприкінці 2023 року.

Значення південнокорейського Kospi до 7:35 кв опустилося на 1,7%.

Котирування паперів одного з найбільших у світі виробників чипів і електроніки Samsung Electronics Co. знизилися на 1,5%, автовиробника Hyundai Motor - на 2%, сталеливарної Posco - на 3,8%.

На середу призначено засідання південнокорейського ЦБ, аналітики не чекають зміни базової ставки з нинішніх 3,5% річних.

Австралійський індекс S&P/ASX 200 за підсумками торгів втратив 0,3%.

Капіталізація найбільшої гірничодобувної компанії світу BHP зросла менш як на 0,1%, тоді як Rio Tinto і Fortescue Metals, які конкурують із нею, - знизилася відповідно на 0,5% і 1,8%.

Ціна акцій власника мережі піцерій Domino's Pizza Enterprises Ltd. впала на 23,8% через квартальну звітність, що розчарувала інвесторів. Чистий прибуток компанії в липні-грудні впав на 28%, виручка - на 4%.
Теги:   АТР фондові індекси Переглядів:   221

Читайте також:

24.07

Bosch купує бізнес у Johnson Controls і Hitachi за $8 млрд

24.07

Звернення УСПП до правоохоронних органів та громадськості

24.07

Ліві партії Франції висунули Люсі Кастец на посаду прем'єра