ОАЕ після 6 років повертають посла до Ірану

Ринки 22.08.2022    10:00 Посол Об'єднаних Арабських Еміратів в Ірані Саїф Мухаммед аз-Заабі відновить роботу в Тегерані найближчими днями після шестирічної перерви, повідомляє в неділю телеканал CGTN із посиланням на заяву МЗС ОАЕ.

"Посол ОАЕ в Ірані Саїф Мухаммед аз-Заабі відновить роботу в Тегерані найближчими днями", - передає CGTN.

Таке рішення в ОАЕ ухвалили "у зв'язку із зусиллями щодо зміцнення відносин з Іраном та в рамках підвищення рівня дипломатичного представництва".

2016 року ОАЕ знизили рівень дипломатичних відносин з Іраном до рівня повіреного у справах. У МЗС ОАЕ країни пояснили ці заходи "тривалим втручанням Тегерана у внутрішні справи країн Перської затоки і арабських держав".
Теги:   Іран посол ОАЕ Переглядів:   647

Читайте також:

27.01

Індія заявила про підтримку «справедливого миру» для України на прийомі з нагоди Дня Республіки

27.01

Іспанія планує легалізувати сотні тисяч мігрантів для заповнення дефіциту робочої сили

27.01

«Ліси України» сплатили до бюджету 15,8 мільярдів гривень податків у 2025 році