Аналітика від компанії «КІНТО»29 мая 2012 года
КИНТО

Харцызский трубный завод (HRTR)


Український фондовий ринок розпочав новий торговий тиждень з гепом у 0,4% зі значення індексу УБ 1069,48 п., але натхнення вистачило ненадовго і котирування більшості акцій знову попрямували донизу. За результатами сесії індекс УБ просів на 0,28%, до 1062,07 п. Сім з десяти емітентів індексного кошику отримали негативну денну доходність, аутсайдерами серед них стали акції Укрнафти, що впали на 3,5%. Але це не завадило декільком позиціям торгуватись у «зеленій зоні». В галузевому розрізі краще за всіх виглядав банківський сектор: Райффайзен банк Аваль та Укрсоцбанк додали 0,37% та 1,93% відповідно. До них приєднались акції Центренерго, що відігрували своє зниження напередодні. На малих обсягах торгів підростали й акції Укртелекому, шахти «Комсомолець Донбасу» та Полтавського ГЗК.
Увага інвесторів зберігалась навколо політичної ситуації у Греції та боргового ринку Іспанії. Четвертий по величині іспанський банк Bankia відчуває фінансові проблеми і потребує близько €19 млрд.
З урахуванням наростаючих проблем в іспанській банківській системі ціни акцій іспанських банків знизились, що спричинило і падіння фондового індексу країни. Крім того, доходність 10-річних бондів Іспанії в ході торгів у понеділок досягла 6,47%. Нагадаємо, що Греця, Португалія та Ірландія звернулись за міжнародною фінансовою допомогою, коли доходності по їх суверенних боргах перевищили 7%. Тож, більшість європейських індексів у понеділок знизились, зокрема німецький DAX на 0,3%; французький CAC на 0,2%, італійський FTSEMIB на 0,7% (індекс ділової довіри в Італії суттєво знизився, а під час розміщення державних дворічних облігацій країни їх доходності суттєво зросли порівняно з попереднім аукціоном, до 3,945%), іспанський IBEX на 2,2%.
Ціна нафти марки Brent повернулась до рівня $107 за барель.
Цього тижня очікуються дані по споживчій довірі у 17 країнах Єврозони та рівню безробіття. Згідно з прогнозами, споживча довіра у травні цього року не змінилась, а от безробіття у квітні найвірогідніше зросло до 11%. Також уже традиційно увага приділятиметься даним по американському ринку праці (у п’ятницю вийдуть дані по безробіттю в США за травень).
Сьогодні серед макроекономічних даних найбільше увагу інвесторів привертатимуть індекси цін на будинки в США (Case-Shiller) за березень та індекс споживчої довіри у США за травень.
Сьогодні в ході азійської торгової сесії переважна більшість індексів зростає. Ф’ючерси на фондові індекси Європи та США також торгуються у «зеленій зоні».

• сайт www.kinto.com
• тел. 390-57-60

Скачать документ

Источник: КИНТОКомпании

все компании