США
EG Group планує залучити близько $1 млрд під час IPO у США
Британський оператор мережі автозаправних станцій (АЗС) EG Group конфіденційно подав заявку на проведення IPO у США, в рамках якого розраховує залучити близько $1 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела.
Саудівська Аравія у квітні скоротила видобуток нафти на 9,3%
У квітні Саудівська Аравія скоротила видобуток нафти на 9,3% порівняно з попереднім місяцем, а експорт – на 19,9%, як повідомляється на сайті Joint Organizations Data Initiative (JODI). Її обсяг становив 6,316 млн барелів на добу проти 6,967 млн б/д у березні. У річному вимірі було зафіксовано зниження на 29,9%.
Іранські танкери відновили експорт нафти після двомісячної перерви
Іранські танкери вперше за останні два місяці почали вивозити нафту на експорт після того, як Вашингтон і Тегеран оголосили про рамкову угоду, яка, зокрема, покликана покласти край американській блокаді іранських портів, повідомляє телеканал CNN.

