Компании

все компании

Аналітики підвищують оцінки вартості залізної руди, кольорових металів і вугілля на короткострокову і середньострокову перспективу

14 марта 2023 года, 14:33
Аналітики підвищують оцінки вартості залізної руди, кольорових металів і вугілля на короткострокову і середньострокову перспективу Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло оцінки вартості залізної руди, кольорових металів і вугілля на короткострокову і середньострокову перспективу, які воно використовує в прогнозах операційної діяльності та фінансових показників компаній галузі.

Підвищення прогнозів для цін на мідь зумовлене очікуваннями напруженої ситуації на світовому ринку. Відкриття економіки Китаю призведе до зростання попиту найближчим часом, оскільки на цю країну припадає близько 55% світового споживання рафінованої міді. Крім того, в середньо- і довгостроковій перспективі попит підтримуватиметься за рахунок енергопереходу. При цьому пропозиція металу може бути обмеженою через такі фактори, як погіршення продуктивності копалень у Чилі та політичні протести в Перу.

"Ми підвищили прогноз цін на залізну руду на 2023-2025 рр. у зв'язку з тим, що вищий попит з боку сталеливарного сектору Європи, Північної Америки та низки країн Азії компенсує поступове скорочення виробництва сталі в Китаї, - наголошується в повідомленні агентства. - Проблеми з поставками залізної руди в Бразилії, ПАР і Україні нададуть підтримку цінам у короткостроковій і середньостроковій перспективі".

Аналітики Fitch зберегли оцінки для вартості алюмінію на колишньому рівні, за винятком 2025 року. "CRU прогнозує, що світові запаси алюмінію залишаться на рівні близько 50 днів найближчими роками, що вказує на рівновагу ринку", - йдеться у звіті.

За даними CRU, відновлення попиту з боку Китаю на тлі зниження виробництва в Перу має скоротити профіцит цинку на світовому ринку до 100 тис. тонн у 2023 році з 420 тис. тонн минулого року. У результаті Fitch переглянуло прогноз цін на цей метал на поточний рік.

Підвищення оцінок вартості золота у 2023-2025 рр.. "відображає інвестиційний статус металу в світлі геополітичної напруженості, що зберігається, і побоювань з приводу економічного зростання, а також стійкість цін, незважаючи на підвищення процентних ставок", повідомляється в огляді агентства.

Перегляд у бік збільшення прогнозу цін на нікель зумовлений, зокрема, відновленням виробництва нержавіючої сталі в КНР.

По материалам: https://open4business.com.ua

Просмотров: 1316
Другие новости