Компании

все компании

Завищена вартість закупівлі продуктів для армії не відповідає дійсності - голова комітету

24 января 2023 года, 12:00
Завищена вартість продуктів харчування закуплених для ЗСУ, яка називається у ЗМІ, не відповідає дійсності, про що свідчить і контракт Міністерства оборони, з копією якого ознайомилися члени парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, заявив його голова Олександр Завітневич (фракція "Слуга народу").

"Ми всі бачили контракт і та цифра, яка була вказана (у ЗМІ - ІФУ), не відповідає дійсності. Тому говорити про те, що в нас купують курячі яйця в два чи три рази дорожче, ніж на ринку, це неправильно. У контракті зовсім інша цифра", - сказав Завітневич в ефірі національного телемарафону в понеділок.

Він уточнив, що всі члени комітету на засіданні в понеділок бачили копію цього контракту.
На думку Завітневича, робити якісь висновки можна буде після відповідної експертизи та розслідування правоохоронних органів. Він також вважає, що не треба поспішати з кадровими змінами у зв'язку з ситуацією, що набула резонансу.

"Зараз говорити про кадрові зміни... Я б не робив таких заяв. Коли будуть висновки НАБУ та інших правоохоронних органів, коли будуть... направлені справи до суду, тоді вже можна буде говорити про якісь кадрові рішення", - зазначив голова комітету.
Він нагадав, що ще до публікації у ЗМІ про можливі зловживання під час закупівлі продуктів для ЗСУ зацікавилися Національне антикорупційне бюро, інші правоохоронні органи.

Як повідомлялося, раніше міністр оборони Олексій Резніков спростував інформацію про закупівлю продовольства для ЗСУ за завищеними цінами.

Раніше в публікації ZN.UA стверджувало, що за угодою Міністерства оборони на послуги організації харчування у 2023 році військових частин, дислокованих у Полтавській, Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях, в угоді на 13,16 млрд грн було завищення цін на закупівлі у 2-3 рази.
Просмотров: 1560
Другие новости