Компании

все компании

В Україні запустили перше спеціалізоване видавництво аудіокнижок

18 апреля 2019 года, 11:56
В Україні запустили перше спеціалізоване видавництво аудіокнижок

Мобільний додаток АБУК працює в операційних системах Android та iOS. Зараз у ньому доступно 40 книжок, здебільшого художніх творів сучасних українських письменників. Найближчим часом АБУК поповниться аудіоверсіями перекладів бізнес-літератури, дитячими книжками, а також лекціями й аудіожурналами.


Київ, 16.04.2019. – В Україні запустили додаток АБУК для смартфонів і планшетів, у якому можна купити та слухати аудіоверсії книжок українських видавництв. Він має власний плеєр, а файли максимально захищені від піратства. Видавництво, як правило, самостійно записує аудіокнижки на партнерських студіях – їх начитують самі автори, досвідчені диктори або актори театру та кіно. Додаток дозволяє сплачувати за книжки безпосередньо через магазини GooglePlay або App Store, не потребуючи додаткових реквізитів та гарантуючи безпеку платежів. Стартові інвестиції в розробку продукту склали $0,5 млн.


«Нас бентежила майже повна відсутність якісного українського аудіоконтенту, який можна було б легально придбати та слухати. Особливо це стосується сучасної літератури. Тому ми вирішили створити єдину платформу, де можна купувати аудіоверсії книжок усіх вітчизняних видавництв. Найближчим часом ми плануємо інтенсивно розширювати колекцію аудіозаписів, інвестувати в розвиток цього ринку в нашій країні та в середовищі українських емігрантів», – розповів співзасновник АБУК Юрій Триндюк.

«Ми працюємо як стартап, що прагне створити максимально зручний та якісний продукт для своєї аудиторії. Наша спільнота– українці всього світу, які йдуть за сучасними трендами та постійно розвиваються. Ми плануємо постійно розширювати свій контент – від художньої літератури, що допомагає найкращим чином сприймати культурний контекст, розумітися з людьми та розвивати soft skills, до бізнес-книжок і принципово нових аудіопродуктів, щодо яких поки що тримаємо інтригу», – коментує директор АБУК Марія Помазан.


У додатку вже можна послухати поетичні та прозові книжки Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойка, Люко Дашвар та багатьох інших популярних письменників. Крім того, проект випустив аудіоверсію хрестоматії для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, упорядкованої Олександром Авраменком.

Ознайомитися з каталогом та завантажити додаток можна на сайті abuk.com.ua.

Слідкуйте за новинами АБУК в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/abuk.com.ua
https://www.instagram.com/abuk.ua/

Контакти для ЗМІ:

abuk@abuk.com.ua
096 35 014 35
Марія Помазан
директор АБУК


По материалам: АБУК


теги: Android, iOS, АБУКПросмотров: 1379
Другие новости