Компании

все компании

Українсько-голландська компанія "Володимир-Волинська птахофабрика" активно впроваджує проекти з альтернативної енергетики

17 апреля 2019 года, 13:27

ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" активно впроваджує проекти з альтернативної енергетики. "Ми перевели 70% опалення на твердопаливні котли на деревині, воду для цеху переробки підігріваємо шляхом спалювання пера як відходу. Також у нас є проект із виробництва солом'яних брикетів для опалення", - розповіла О.Сич. "Технологію біогазу ми не розвиваємо, оскільки паралельно з новим цехом ми запускаємо виробництво кісткового борошна, і всі відходи направлятимуться туди. Це борошно є основою для кормів. Вартість тільки цього проекту - EUR3,8 млн", - додала вона.

За її словами, компанія планує відвести більшу частину нових потужностей для виробництва бренда "Епікур". Продукцію під цим брендом компанія реалізовує в торговельних мережах "Ашан", "Метро", "Фуршет", Novus, "Фора", "Велика Кишеня", "МегаМаркет" та інших, наразі виходить на мережу "Сільпо".


ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" - українсько-голландське підприємство, входить до складу ДК Openmind. До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, цех із переробки та комбікормовий завод потужністю 10 тис. тонн на місяць.

Компанія виробляє курятину під брендом "Епікур" без антибіотиків і стимуляції росту, а також курятину під ТМ "Чебатурочка". Має сім філій у Володимирі-Волинському, Львові, Києві, Вінниці, Житомирі, Харкові та Одесі.

За результатами 2017 року частка птахофабрики становила близько 6% українського ринку.

Засновником і гендиректором Openmind є Олексій Коваленко.

Просмотров: 2525
Другие новости