Компании

все компании

Україна оголосить дефолт у липні - Goldman Sachs

25 июня 2015 года, 11:22
Американська інвестиційна компанія Goldman Sachs вважає, що наступного місяця Україна не зможе здійснити платіж за кредитом і оголосить дефолт.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт компанії.

Аналітик компанії Ендрю Матені написав у середу, що навряд чи уряд зможе домовитися з кредиторами щодо плану реструктуризації наступного тижня і, ймовірно, оголосить мораторій ще до 24 липня – дати, на яку призначена виплата за купоном.

"Україна не здійснить виплату, призначену на 24 липня, і в результаті увійде у стан дефолту", – повідомив він, додавши, що кредитори, скоріш за все, не приймуть запропонований Україною план реструктуризації боргу.

Видання нагадує, що Україна просила списати 40% загального боргу і купити її нові облігації під забезпечення майбутньої економічної діяльності.

Також Bloomberg додав, що наступного тижня міністр фінансів Наталія Яресько зустрінеться з інвесторами у Вашингтоні. Після трьох місяців переговорів кредитори, які володіють $9 млрд зовнішнього боргу України, все ще відмовляються від умов уряду.

Як відомо, раніше чиновники МВФ прийняли попереднє рішення, згідно з яким визнали борг України перед Росією у розмірі $3 млрд державним, а не приватним. Це означає, що Київ не зможе відкласти його погашення і змушений здійснити виплату у грудні.

По материалам: Экономическая правда

Просмотров: 1655
Другие новости