Компании

все компании

В Україні стартує виробництво вантажної техніки Hyundai подвійного призначення

17 февраля 2015 года, 18:42

Hyundai Motor Company розпочинає випуск повнопривідних вантажівок Hyundai на автомобільному заводі в Черкасах. Враховуючи технічні характеристики автомобілів їх можливо буде використовувати як для цивільних потреб, так і для експлуатації військовими.

За словами, Ин Чоль Ли, вице-президента НМС, старт спільного проекту з виробництва багатоцільових вантажних авто в Черкасах – новий етап співпраці одного з лідерів світового автопрому компанії Hyundai і української корпорації «Богдан».

Широкий модельний ряд вантажівок Hyundai здатний виконати будь яке логістичне завдання.

За інформацією Юрія Кулика, начальника відділу в департаменті розробок і закупівель авто Міністерства оборони України, аналіз поточного стану забезпеченості армії автомобільною технікою демонструє, що авто в допомогу військовим скоріш за все немає, ніж є.

«Фактично повністю відсутні автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 5 тон. Вивчаючи наявні моделі вантажівок українського виробництва нами були відібрані для випробувань автомобілі Hyundai. Ці автівки зарекомендували себе як надійна техніка з оптимальним співвідношенням ціна-якість», - зазначив пан Кулик. Окрім того, важливим є і той факт, що в Україні наявна розгалужена сервісна мережа, а також великий склад запасних частин, що дозволить значно скоротити витрати на обслуговування техніки.

Виробничі потужності автомобільного заводу дозволять виготовляти до 300 авто на місяць.


По материалам: Богдан Моторс

Просмотров: 1165
Другие новости