Компании

все компании

НКЦПФР нагадує про нові правила розкриття інформації емітентами цінних паперів

27 января 2015 года, 15:35

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) 30 грудня 2014 року зареєструвала в Міністерстві юстиції України рішення регулятора № 1713 від 16 грудня 2014 року «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів» (реєстраційний номер № 1657/26434).

Так, з 1 березня 2015 року емітенти будуть розкривати свою інформацію за новими правилами, відповідно до вимог оновленого Положення.  

За словами фахівців Комісії, основними нормами впроваджених новацій, є зміни до розміщення публічними акціонерними товариствами обов’язкової регулярної та нерегулярної інформації на своєму офіційному сайті в мережі Інтернет, а також щодо удосконалення подання електронної форми такої інформації до Комісії для всіх емітентів цінних паперів. Зокрема, для подання даних у вигляді електронного документа, емітент має накладати ЕЦП (електронний цифровий підпис), який необхідно завчасно отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів. Так, з детальною інформацією щодо ЕЦП можливо ознайомитись на офіційному сайті Комісії в розділі «Електронний документообіг».

Також зазначеними змінами передбачено удосконалення порядку розкриття інформації емітентами цінних паперів та зменшення обсягу публікації для регулярної річної інформації. В тому числі, пропонується механізм регулювання ситуації, коли емітент опублікував недостовірну інформацію і хоче виправити її на своєму офіційному сайті в мережі Інтернет.

 

Зауважимо, що даним документом Комісія врегулювала питання, що виникають у зв’язку з розвитком інфраструктури ринку цінних паперів та стосуються зручності відстеження даних, які емітент оприлюднює в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Додамо, що відповідно до вимог чинного законодавства, особлива інформація емітента повинна публікуватися протягом п'яти днів з моменту її появи, а річний звіт має розміщуватися на сайті компанії до 30 квітня року, наступного за звітним.


По материалам: nssmc.gov.ua


теги: НКЦПФРПросмотров: 1792
Другие новости