Компании

все компании

На які вакансії в Києві попит?

17 марта 2023 года, 16:56

За видами економічної діяльності найбільше вакансій станом на 1 березня 2023 року налічується у сфері державного управління та оборони; обов’язкового соціального страхування (19%), у сфері освіти (18%), на транспорті (13%), у сфері адміністративного обслуговування (12%),  в оптовій та роздрібній торгівлі (10%), в  галузі охорони здоров’я (9%), на підприємствах переробної промисловості (7%).

У професійному розрізі найбільше пропозицій щодо працевлаштування існує для вчителів закладів загальної середньої освіти, фармацевтів, лікарів загальної практики-сімейний лікар, інженерів, вихователів. Стрімко зріс попит на продавців продовольчих та непродовольчих товарів, кухарів, соціальних робітників. Затребуваними залишаються швачки,  слюсарі різних спеціалізацій, електромонтери, монтажники радіоелектронної апаратури та приладів. Не обійтись Києву і без робітників з комплексного прибирання будинків, прибиральників службових приміщень та вантажників. Не вистачає  медичних братів та сестер, електромеханіків.

Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед технічних працівників  (на 1 вакансію претендують 7 осіб) та службовців  і керівників (на 1вакансію претендують 4 особи).

За видами економічної діяльності найскладніше зараз знайти роботу  у сферах фінансової та страхової діяльності, інформації та телекомунікації.

Залишається дефіцит вакансій для бухгалтерів, економістів, адміністраторів, менеджерів різних спеціалізацій, спеціалістів державної служби.

Просмотров: 1323
Другие новости