Компании

все компании

IPO партнери ВФБ

18 июня 2014 года, 19:22
Варшаська фондова біржа активно реалізує концепцію створення у Варшаві осередка обігу цінних паперів, емітентами яких є закордонні компанії, перш за все з регіону Центрально-Східної Європи. Результатом цієї діяльності є не лише дебюти закордонних компаній, але також зростання зацікавлення польським ринком закордонних суб´єктів, котрі займаються брокерською діяльністю (згідно з правовими нормами країни місцезнаходження) та іншими видами діяльності у сфері інвестиційних та фінансових послуг. Їх роль як суб´єктів, які підтримують аквізиційну та промоційну діяльность Біржі, знайшла своє відображення в програм - WSE IPOPartner, яка була започаткована в середині листопада 2006 р.
Програма має позитивне значення для всіх її учасників. З одного боку ВФБ отримує активну підтримку місцевих професійних учасників ринку у просуванні варшавської біржі та відбір фірм, зацікавлених у залученні капіталу на її майданчику. Натомість IPO Партнери отримують фінансові та нефінансові вигоди від партнерства.
Щоб приєднатись до програми необхідно укласти з Біржою угоду про співпрацю та скласти заяву про отримання звання WSE IPO Partner. Присвоєння звання WSE IPO Partner підтверджується відповідним сертифікатом. Суб´єкт, який співпрацює з ВФБ в рамках програми WSE IPO Partner, може отримати спеціальне лого програми з метою його використання у своїй промоційній діяльності. Суб´єкт отримує також можливість розміщувати в своїх газетах та документах інформацію про те, що він є IPO партнером ВФБ.

Біржа підтримує своїх партнерів, надає їм усі необхіднїі поради в рамках реалізацїї договору про співпрацю, дає доступ до своїх промоційно-рекламних видань, a також забезпечує можливість участі в організованих заходах по залученню підприємств, які зацікавлені в розміщенні емітованих фінансових інструментів на біржових майданчиках ВФБ.

По материалам: Варшавская фондовая биржа


теги: IPO, WSE, ВФБПросмотров: 896
Другие новости