Компании

все компании

Универсал Банк
НазваниеУниверсал Банк
Полное названиеПАО "Универсал Банк"
Номер лицензииАВ397833 АВ397834 АВ397835
Срок действия лицензиидействует до 28.09.2012
Адрес04114, г. Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Телефон+38 (044) 391 57 77
Сайтhttp://www.universalbank.com.ua/
E-mailcontact@universalbank.com.ua

О компании

Історія Universal Bank бере початок у 1994 році. З 2006 року банк є частиною міжнародної банківської групи Eurobank EFG Group, яка представлена в Греції, Болгарії, Сербії, Румунії, Туреччині, Польщі, Україні, Великобританії, Люксембурзі та на Кіпрі. Група має більш ніж 22500 співробітників і реалізує свої продукти та послуги як через власну мережу, що налічує 1 600 відділень та точок продажів, так і через альтернативні канали дистрибуції. За підсумками 3 кварталу 2011 року загальні активи Eurobank EFG Group становлять 81,6 млрд. євро. Група є членом міжнародної банківської групи EFG Grouр, яка присутня у 40 країнах світу. Більш детально про Eurobank EFG Group Ви можете дізнатися на офіційному сайті : www.eurobank.gr

Universal Bank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. За розміром капіталу Universal Bank входить до групи великих банків згідно класифікації Національного Банку України. Станом на 01.12.2011 його статутний капітал складає 1,153 млрд. грн. (www.bank.gov.ua).

Місією Universal Bank є інвестування в розвиток економіки країни, забезпечуючи високим рівнем сервісу та якісною банківською експертизою всі сегменти українського ринку.

Бачення Universal Bank полягає в тому, щоб стати банком першого вибору як для представників бізнесу, так і для індивідуальних клієнтів, та посилити наші позиції як надійного та професійного партнера в рамках України та на міжнародному рівні.

Universal Bank надає повний спектр послуг фізичним і юридичним особам, включаючи депозитні та кредитні програми. Банк пропонує іпотечне та споживче кредитування, а також послуги з видачі кредитних карт. Стратегічним напрямком Банку є надання повного спектру банківських продуктів та послуг представникам малого, середнього та корпоративного бізнесу. Банк обслуговує корпоративний сегмент, забезпечуючи індивідуальний підхід та максимально високий рівень сервісу.

Universal Bank є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і за оцінкою «Кредит-Рейтинг» має найвищий рейтинг надійності банківських вкладів з відміткою «5». В квітні 2011 року Universal Bank підтвердив один з найвищих довгострокових кредитних рейтингів в Україні з відміткою «uaAA» та прогнозом «стабільний», який поновлюється агенцією кожні півроку. З вересня 2008 року рейтинг Universal Bank залишається незмінно високим.

Universal Bank неоднарозово позитивно відмічений українськими виданнями та рейтинговими агенціями. Так, у липні 2010 року за результатами рейтингових досліджень економічної стабільності українських банків, проведеного щотижневиком «Контракти» у рамках проекту «Гвардия банков-2010», Universal Bank посів 2-е місце серед 50 банків, які увійшли до рейтингу.

У липні 2010 року Голова правління Universal Bank Мілтіадіс Папаніколаоу посів 2-е місце у номінації «ТОП-10 найрезультативніших банківських менеджерів» в рамках рейтингу «Найкращі фінансисти-2010», проведеного авторитетним рейтинговим агентством «Эксперт-Рейтинг» спільно з діловим журналом «Эксперт Украина».

У квітні 2010 року Universal Bank одержав перемогу у номінації «Найбільш професійний банк – 2009» за результатами дванадцятого щорічного «Фінансового рейтингу» ділового тижневика «БІЗНЕС».
Аналитические материалы