Компании

все компании

Украинские фонды
НазваниеУкраинские фонды
Полное названиеООО "КУА и АПФ "Украинские фонды"
Номер лицензииАВ 440469
Срок действия лицензиидействует до 22.12.2011
Адрес03151, г. Киев, ул. Ушинского, 40
Телефон+38 (044) 200-10-60
Сайтhttp://www.ukrfunds.com.ua/
E-mailinfo@ukrfunds.com.ua

О компании

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів «УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ», створене у листопаді місяці 2006 року.

Компанія надає повний набір послуг, пов‘язаних із недержавним пенсійним забезпеченням (включаючи створення і обслуговування недержавних пенсійних фондів для клієнтів, розробку корпоративних пенсійних програм). Також діяльність Компанії пов’язана з оптимізацією управління фінансовими ресурсами клієнтів за допомогою створених для них інвестиційних фондів, і операцій з цінними паперами.

Довіра партнерів та клієнтів Компанії побудована на репутації Компанії та високому професіоналізмі її команди. Наша присутність в сегменті надання фінансових послуг підкріплена досвідом управління відомими компаніями на фондовому ринку та роботою на керівних посадах центральних органів державної влади.

Сьогодні Компанія є однією з небагатьох компаній на ринку України, яка надає високий рівень послуг у сфері управління активами інституційних інвесторів, а також обслуговування недержавних пенсійних фондів і забезпечує високу відповідну ефективність діяльності всіх фондів, що знаходяться в управлінні Компанії.
Аналитические материалы