Компании

все компании

Центр персонифицированного учета
НазваниеЦентр персонифицированного учета
Полное названиеООО "АПФ "Центр персонифицированного учета"
Адрес04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 40
Телефон+38 (044) 537-66-57
Сайтhttp://www.acpo.com.ua
E-mailinfo@acpo.com.ua

О компании

Сьогодні наша компанія займає провідне місце в сфері надання послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів завдяки:
- високоякісному програмному забезпеченню і оптимальним бізнес-процесам адміністратора;
- зосередженістю виключно на діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів;
- висококваліфікованому персоналу;
- наявному досвіду з обслуговування недержавних пенсійних фондів різних видів.
Компанією обслуговуються 17 недержавних пенсійних фондів різних видів. Особливо треба підкреслити, що ці фонди засновані неафільованими юридичними особами та обслуговуються різними компаніями з управління активами. Тобто ТОВ "АЦПО" має унікальний досвід в організації прозорого та ефективного обслуговування конкуруючих фінансових установ.

Для забезпечення найкращого обслуговування недержавних пенсійних фондів, компанія відкрила в м. Івано-Франківську повнофункціональну філію адміністратора пенсійного фонду та створила мережу представництв у різних регіонах України. Сьогодні в ТОВ "АЦПО" працюють десять фахівців з адміністрування недержавних пенсійних фондів, кваліфікація яких підтверджена Держфінпослуг. Окремі спеціалісти мають більше 20 публікацій з питань недержавного пенсійного забезпечення. В складі співробітників ТОВ "АЦПО" є кандидат наук та сертифікований Microsoft фахівець (Microsoft Certified Professional).

За підсумками 2006 року Оргкомітет Національного Бізнес Рейтингу визнав ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" одним з Лідерів економіки України. В червні 2007 року рішенням Ради експертів Міжнародної іміджевої програми "Лідери ХХІ століття" ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" визнано лауреатом Міжнародної Золотої медалі якості, що є підтвердженням високої якості продукції, видатних ділових ознак, організаторських здібностей і успішності у веденні бізнесу.

Компанія пропонує послуги в сфері недержавного пенсійного забезпечення
- адміністрування недержавних пенсійних фондів різних видів;
- інформаційно-консалтингові послуги з питань участі в системі недержавного пенсійного забезпечення;
- розробка корпоративних пенсійних програм та планів;
- інформаційно-консультаційні послуги з питань створення та початку діяльності НПФ різних видів.
Аналитические материалы