Компании

все компании

Райффайзен Банк Аваль
НазваниеРайффайзен Банк Аваль
Полное названиеПАО "Райффайзен Банк Аваль"
Номер лицензииАВ376728 АВ376729 АВ376730
Срок действия лицензиидействует до 20.10.2012
Адрес01011, г. Киев, ул. Лескова, 9
Телефон0 (800) 500-500
Сайтhttp://www.aval.ua/
E-mailinfo@aval.ua

О компании

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» (скорочена назва — АТ «Райффайзен Банк Аваль») зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»). Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія (із жовтня 2010 р. — Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 1 січня 2011 року РБІ володів 96,18% акцій українського банку).

Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на 1 січня 2011 року входили 931 відділення у великих містах, обласних та районних центрах, окремих селищах у всіх регіонах України.

Банк має ефективну структуру управління, побудовану на чіткому розподілі на бізнес-лінії та вертикалі підтримки (інформаційні технології та операційна підтримка, контролінг, безпека та інші), створені на рівні Центрального офісу та 25 регіональних дирекцій банку. Як і всі міжнародні банки, Райффайзен Банк Аваль має чітке розмежування функцій фронт-офісу та бек-офісу, що підвищує якість обслуговування клієнтів та сприяє зменшенню ризиків.

Вагомі успіхи банку традиційно визнають, і в Україні, і за її межами провідні впливові видання та експерти, рейтингові компанії, партнери та клієнти.

Так, у 2010 році британський фінансовий журнал Euromoney удостоїв Райффайзен Банк Аваль звання «Кращий банк в Україні», яку банк отримує уже не вперше. «Найкращим банком в Україні-2010» Райффайзен Банк Аваль став і за версією видання Business New Europe (bne) у межах рейтингу «Найкращий банк у ЦСЄ/СНД у 2010 році».

Райффайзен Банк Аваль відзначено в двох номінаціях II Національного конкурсу «Банк року — 2010» журналу «Банкиръ»: як «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу» та «Найкращий банк для студентства» (за версією Університету банківської справи НБУ, Київ).

Репутація банку знову отримала найвищу оцінку за результатами регулярного дослідження іміджу найбільших українських фінансових установ, яке здійснює компанія GfK Ukraine. Своє лідерство він зберіг у 2010 році і в репутаційному рейтингу українських банків, який проводився кілька разів протягом року журналом «Власть денег» спільно з консалтинговою компанією NOKs fishes.

Найбільшою довірою серед українців користується Райффайзен Банк Аваль і за результатами онлайн-голосування, проведеного серед відвідувачів інтернет-порталу delo.ua. Депозитні продукти банку для фізичних осіб четвертий рік поспіль визнано кращими в Україні в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2010».

Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід та досвід банків — членів групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, а також новітні технології.
Аналитические материалы