Компании

все компании

ПУМБ
НазваниеПУМБ
Полное названиеПАО "Первый Украинский Международный банк"
Номер лицензииАВ189698
Срок действия лицензиидействует до 20.10.2009
АдресУкраїна, 83001, м. Донецьк, вул. Університетська, 2а
Телефон0 (800) 500-490
Сайтhttp://www.pumb.ua/
E-mailinfo@fuib.com

О компании

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) − це великий і надійний приватний банк, який вже протягом 20 років працює на українському фінансовому ринку.

ПУМБ входить до групи найбільших банківських установ країни відповідно до класифікації Національного Банку України, і входить до ТОП-10 українських банків за ключовими фінансовими показниками (обсяги активів та зобов'язань, розміри власного і статутного капіталу).

Головний акціонер Банку − ТОВ «СКМ Фінанс» (92,24% акціонерного капіталу), частина групи СКМ, однієї з провідних українських промислових холдингових компаній, що грають ключову роль в економіці України і Східної Європи.

ПУМБ є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях. ПУМБ прагне стати Банком Першого Вибору, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів: фінансовим радником і помічником, який розуміє потреби і завдання клієнтів, і пропонує ефективні рішення.

Загальнонаціональна регіональна мережа Банку покриває практично всю територію України і на даний момент налічує 10 філій, 1 регіональний центр та 156 відділень.
Аналитические материалы

Обзор облигаций