Компании

все компании

Фондовая биржа "ПФТС"
НазваниеФондовая биржа "ПФТС"
Полное названиеПАО "Фондовая биржа ПФТС"
Адрес01601, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, этаж 6
Телефон+38 (044) 277-50-00
Сайтhttp://pfts.com/
E-mailoffice@pfts.com

О компании

Фондова біржа ПФТС здійснює професійну діяльність з організації торгівлі на ринку цінних паперів України на підставі ліцензії, виданої Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України. Фондова біржа ПФТС є найбільшим організатором торгівлі на ринку цінних паперів України; підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу.

Торговельна система Фондової біржі ПФТС функціонує з 1997 року та технологічно складається з «Ринку котировок» та «Ринку заявок». Також в ПФТС проводяться аукціони з продажу цінних паперів Фондом державного майна України, компаніями, що проводять первинне розміщення (IPO) власних цінних паперів, або навпаки, розпродають власні активи в цінних паперах.

Членами Фондової біржі ПФТС можуть бути торговці цінними паперами, які мають ліцензію на право провадження діяльності з торгівлі цінними паперами, а також :

- відповідають критеріям платоспроможності, ліквідності та стабільності фінансового стану, що встановлені чинним законодавством та додатковим вимогам, встановленим біржею;
- мають у штаті не менше двох сертифікованих уповноважених осіб, та не менше однієї сертифікованої уповноваженої особи на кожний торговий термінал;
- пройшли процедуру доступу до біржових торгів, згідно Правил Фондової біржі ПФТС, та взяли на себе зобов'язання виконувати всі правила та положення Біржі.
Аналитические материалы