Компании

все компании

P&S CAPITAL
НазваниеP&S CAPITAL
Полное названиеP&S CAPITAL Україна
Адрес01032 Киев, ул. Льва Толстого 41, оф. 3,5
Телефон+38 (044) 593-79-99
Сайтhttp://www.p-s.in.ua
E-mailinfo@p-s.com.ua

О компании

P&S Group заснована Деаном Міколічем у 1989 році в Словенії, яка тоді ще була частиною Югославії. З моменту заснування розвиток групи був тісно пов’язаний з успішним переходом словенської економикі від планової до ринкової моделі.

Сьогодні ми надаємо широкий спектр послуг з консультування та супроводження угод M&А на території Південно-Східної Європи та в країнах колишньої Югославії. Наші клієнти представлені в різних галузях і включають найбільші словенські компанії, серед яких Gorenje, Telekom, Trimo, Petrol і Krka, а також державні установи.

Використовуючи досвід і знання, накопичені з початку своєї діяльності, P&S Group створила свій перший фонд прямих інвестицій P&S East Growth, що був зареєстрований у Люксембурзі в 2006 році. Фонд інвестував близько 25 млн. євро в 5 компаній у Болгарії, Румунії та Україні в секторах телекомунікацій, аптечних мереж та маркетингу і реклами.

P&S Group присутня в Україні з 2008 року та працює у кількох напрямках. До їх числа відносяться послуги з консультування та супроводження угод M&А, а також прямі інвестиції в компанії малого та середнього бізнесу. На сьогодні основними напрямками нашої діяльності в Україні є допомога українським компаніям у залученні інвестицій у власний капітал та інших видів фінансування, а також проведення окремих операцій з прямого інвестування.

P&S Group виступає як міст між Сходом і Заходом, вдало комбінуючи східний досвід роботи з західною компетентністю. Наша корпоративна культура базується на дусі підприємництва та побудові довгострокових відносин з клієнтами, інвесторами та партнерами. З метою отримання успішних результатів для наших клієнтів ми використовуємо гнучкий підхід і численну мережу контактів у регіоні та за його межами.
Аналитические материалы