Компании

все компании

ФК "Рубин"
НазваниеФК "Рубин"
Полное названиеООО ФК "Рубин"
Номер лицензииАВ362210 АВ362211 АВ362212 АВ397898
Срок действия лицензиидействует до 21.08.2012
Адрес21050, г. Винница, ул. Архитектора Артинова, д. 53, к. 3
Телефон+38 (0432) 53-15-33
Сайтhttp://rubin.vinnitsa.com

О компании

Фінансова група "Рубін" - єдиний, згуртований колектив, який має великий досвід роботи. Група "Рубін" повністю оснащена всією необхідною технікою, має власні приміщення в центрі міста, здатна виконувати всі завдання сьогоднішнього ринку України, і розширює його сфери. Серед наших фахівців є брокери, аналітики, проектні менеджери, маркетологи, технологи, економісти та фінансисти. Всі вони мають вищу фахову освіту, пройшли підготовку в системі тренінгів ПФТС, UPMA і Tacis по роботі на фондовому ринку, управлінню проектами, оцінці бізнесу, фінансовому й економічному обґрунтуванню проектів, управлінню проектами розвитку в умовах кризи та мають значний досвід роботи в проектах у т.ч. і міжнародних. Кадрові ресурси складають реальні активи фінансової групи. Підвищення кваліфікації (тренінги), професійний ріст і можливості просування по службі пропонуються всім співробітникам із серйозним ставленням до задоволення потреб і очікувань Клієнта, так само як і просування інновацій.

2003-2006 роки. Основні напрямки нашої діяльності - управління проектами розвитку ВАТ "Птахокомплекс "Яришів", "Вінницький асфальтобетонний завод", "Вінницяпінобетон", управління активами Інвестиційного фонду "Рубін", розміщення облігацій і опціонів ВАТ "Укртелеком", скупка акцій "Укртелекома" у фізичних осіб, операції з акціями другого ешелону, управління портфелями ЦП клієнтів, придбання контрольних пакетів акцій під замовлення клієнтів, реструктуризація й реорганізація підприємств; розробка інвестиційних проектів.

2002 рік. Виступили санатором СВАТ "Птахофабрика "Яришівска"; з жовтня 2002 року вийшла на прибуткову діяльність. Погашено попередні борги (близько 2 млн.грн.), підписана мирова угода (березень 2003 року). Значно покращилися показники на підконтрольних нам підприємствах "Вінницький асфальтобетонний завод" і "Коростеньагромаш". Розміщено 3-я емісія акцій "Вінніфрут" і 1-я емісія акцій ВАТ "Віктор". У річному рейтингу ПФТС зайняли 9 місце.

2001 рік. Зміна організаційно-правової форми від ВАТ у ТОВ. Збільшення статутного фонду в 15 разів від первісних внесків акціонерів за рахунок реінвестування прибутку. У річному рейтингу ПФТС серед торговців акціями ми посіли 16 місце. По оцінці Інвестиційної газети - увійшли в 10 найбільш великих торговців ЦП. Почали роботу з новим видом ЦП - опціонами. Розмістили другу емісію акцій ВАТ «Вінніфрут» у повному обсязі. На ряді підприємств підсилили свою присутність, змінили керівництво, досягли значного поліпшення фінансово-економічного стану. Розробили програми й підготували ґрунт для розвитку ряду підконтрольних нам підприємств в 2002 році. Інвестиційний фонд “Рубін” виплатив дохід по ІС своїх учасників у розмірі 50% від номінальної вартості. При цьому чисті активи на ІС постійно зростають і на кінець року перевищили номінал в 4,5 рази.

2000 рік. У річному рейтингу ПФТС ми посіли 14 місце, при цьому в окремі місяці займали 1, 3 і 4 місця. По деяких напрямках діяльності було застосовано новий підхід, що дало позитивний результат. Інвестиційний фонд “Рубін” виплатив дохід по інвестиційних сертифікатах своїм учасникам у розмірі 68% від номінальної вартості. Наш фонд функціонує у формі закритого типу. З 2003 року запланована реорганізація його у відкритий тип.

1999 рік. За підсумками року ухвалено рішення про виплату дивідендів учасникам Фонду в розмірі 68%. В 1999 році ми були 11 разів з 12 у числі 25 кращих компаній у рейтингу ПФТС. Найвищий рейтинг досягнуто у вересні - 6 місце. В останньому регіональному рейтингу інформаційно-аналітичного центра “Д.А.Р.”, що оцінює операторів фондового ринку України, ФК “Рубін” посідає 10 місце по компетентності фахівців і 6 місце по надійності в ділових відносинах.

1998 рік. У зв'язку з необхідністю більш щільної роботи з підконтрольними підприємствами створена консалтингова компанія "Рубін - Інвест Консалтинг". За період своєї діяльності компанія брала участь у двох реструктуризаційних проектах ЄС Tacis на підприємствах “Вінницяхліб” і “Вінніфрут” у ряді регіональних програм і інших проектів.

"Рубін - Інвест Консалтинг" є членом і регіональним представником Української Асоціації Проектного Менеджменту (International Projekt Menagement Association - IPMA) і Української Асоціації менеджментів-консультантів (Ukrainian Association of Management-Consultants - UAMC).

При розробці й управлінню проектами "Рубін - Інвест Консалтинг" має можливість акумулювати потужні інтелектуальні, інформаційні, методологічні й організаційні ресурси. Компанія орієнтується на найвищі стандарти й передові технології розробки й управління проектами. Ми рекомендуємо своїм партнерам перманентне реінвестування доходів з метою розширення діяльності й життєздатності на ринку.

"Рубін - Інвест Консалтинг" - соціально й екологічно свідома компанія, зацікавлена тільки в таких контрактах, які ведуть до соціального, економічного й екологічного поліпшення середовища функціонування Клієнта й пропонує правильний підхід до використання місцевих ресурсів.

1997 рік. Фондова компанія “Рубін” підключається до Першої Фондової Торговельної Системи (ПФТС). Компанія постійно посідає високі місця в щомісячних рейтингах ПФТС.

1996 рік. За підсумками роботи в 1995 і 1996 роках Інвестиційний фонд “Рубін” виплачував учасникам фонду дивіденди в розмірі 52,5% річних. З 1996 року фахівці компанія є членами Української Спілки Фінансових Аналітиків. Компанія “Рубін” є засновником Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ), яка об’єднує переважну більшість учасників фондового ринку України.

1995 рік. Інвестиційний фонд "Рубін" отримує дозвіл Фонду Державного Майна України №181 на здійснення комерційної діяльності із приватизаційними паперами.

У травні 1995 року Фондова компанія "Рубін" отримує дозвіл Міністерства фінансів України № 646 на здійснення всіх видів діяльності із цінними паперами, засновує “Інвестиційний фонд "Рубін" і стає його інвестиційним керуючим.

Фондова компанія “Рубін” зареєстрована 21 лютого 1995 року на території України в місті Вінниця зі статутним фондом 30 тис. грн. (на 1.01.2002 р. статутний фонд становить 1515 тис. грн.)
Аналитические материалы