Компании

все компании

Альфа-Банк
НазваниеАльфа-Банк
Полное названиеЗАО Банк "Альфа-Банк"
Номер лицензииАВ376923 АВ376924 АВ376925
Срок действия лицензиидействует до 12.10.2012
Адрес01025, г. Киев, ул. Десятинная, 4/6
Телефон0-800-50-20-50
Сайтhttp://www.alfabank.com.ua
E-mailccd@alfabank.kiev.ua

О компании

Альфа-Банк (Україна) - універсальний комерційний банк, який є частиною міжнародного консорціуму «Альфа-Груп». Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України, Банк входить до десятки найбільших банків країни за розміром активів та є одним із лідерів за об'ємом коштів юридичних осіб, темпам зростання роздрібного депозитного та кредитного портфелів в 2011 році.

Альфа-Банк (Україна) пишається своєю репутацією надійного та стабільного фінансового інституту зі швидким, зручним сервісом та інноваційним підходом до обслуговування клієнтів. Як член консорціуму «Альфа-Груп», Альфа-Банк (Україна) використовує багатий фінансовий досвід банківської групи, поєднуючи глибоке знання українського ринку та міжнародні стандарти бізнесу, що є однією з його конкурентних переваг. Підтримка акціонерів шляхом регулярного збільшення капіталу - запорука довгострокового розвитку бізнесу. Так, за останні п'ять років Банк збільшував капітал сім разів. У лютому 2011 року було прийнято рішення про чергове збільшення капіталу - на 25%.

Стратегія Альфа-Банку спрямована на подальший розвиток універсальної моделі бізнесу, підвищення операційної ефективності, збереження позиції серед ТОП-10 банків України шляхом нарощування об'єму операцій та збільшення кредитного портфеля, а також розвиток сучасних технологій.

Провідні позиції Банку на українському ринку були визнані численними рейтингами та дослідженнями. Так, вже декілька років поспіль Альфа-Банк зберігає статус одного з найнадійніших банків України за версією рейтингового агентства «Експерт-рейтинг».

Фінансова звітність Альфа-Банку (Україна) підготовлена відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності та перевіряється аудиторами компанії PriceWaterhouseCoopers. Банк має рейтинги від двох міжнародних рейтингових агентств Standard & Poor's та Fitch.

Альфа-Банк бере участь у проектах, спрямованих на розвиток національної культури та зміцнення міжнародних культурних зв'язків. У 2011 році Альфа-Банк виступив партнером масштабного культурного проекту - Міжнародного джазового фестивалю у Львові - Alfa Jazz Fest. Музична подія зібрала у Львові більше 100 джазових музикантів світового рівня. Протягом трьох днів за виступами на трьох відкритих сценах в місті мали нагоду спостерігати мешканці міста та гості, яких на фестивалі було більше 20 000. На головній сцені фестивалю виступили легендарні світові зірки: Рон Картер, Вінтон Марсаліс, Ігор Бутман, Джон Скофілд, Біл Еванс, Джеф Лорбер. У 2012 році Фестиваль пройде у Львові 1-3 червня та відкриє фестивальне літо в Європі. Alfa Jazz Fest стане однією з найпомітніших подій в Україні напередодні чемпіонату ЄВРО-2012.Управляющая компания «Альфа-Капитал» является одной из крупнейших и лидирующих компаний на рынке управления активами. «Альфа-Капитал» входит в консорциум «Альфа-Групп» — одну из самых крупных и надежных финансово-промышленных структур России. Стратегическим партнером компании является «Альфа-Банк». Специалисты компании постоянно исследуют рынок в поисках точек инвестиционного роста для максимально эффективного управления активами, что позволяет всегда предлагать клиентам самые выгодные условия инвестирования.

Компания «Альфа-Капитал» предоставляет клиентам доступ к широкому спектру продуктов, различающихся как по стратегиям управления (от консервативных до агрессивных), так и базовым активам (от фондового рынка до прямых инвестиций Private Equity). Существует возможность диверсификации инвестиций в страновом и валютном разрезе, а некоторые уникальные стратегии, предлагающиеся в рамках консорциума «Альфа-Групп», позволяют осуществлять инвестиции на международных рынках. Минимальная сумма инвестирования 15 млн рублей.

Управляющая компания «Альфа-Капитал» всегда индивидуально подходит к потребностям своих привилегированных клиентов и обеспечивает им наиболее комфортные и доверительные условия обслуживания.

Компания рада сообщить, что около 800 высокосостоятельных клиентов уже выбрали «Альфа-Капитал» в качестве своего доверительного управляющего.Аналитические материалы