Компании

все компании

Аккордбанк
НазваниеАккордбанк
Полное названиеПАО "КБ "Аккордбанк"
Номер лицензииАВ 430257
Срок действия лицензиидействует до 28.08.2013
Адрес04136, г.Киев, ул.Стеценко, д.6
Телефон+38 (044) 593-99-60
Сайтhttp://www.accordbank.com.ua/
E-mailinfo@accordbank.com.ua

О компании

ПуАТ«КБ «Акордбанк» - український комерційний банк, заснований у 2008 році, що надає широкий перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам.

Акордбанк – це команда фахівців із величезним досвідом роботи в банківському секторі, які в роботі та обслуговуванні клієнтів наслідують наступні принципи:

- високі стандарти обслуговування;

- простота взаємодії;

- злагодженість роботи команди;

- інновації та мобільність;

- гармонійність партнерства.

За роки діяльності банк постійно розвивається та зростає, вдосконалює продукти і послуги.
Сьогодні Акордбанк має 7 відділень (4 в Києві, по одному в Харкові, Одесі та Херсоні), є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також платіжної системи Mastercard, здійснює грошові перекази в системах Western Union, Money Gram, Avers.
Банкомати Акордбанку входять до системи «Радіус», що об’єднує близько 200 банкоматів в м. Києві та більше 3000 банкоматів по всій Україні.

Середнаших Клієнтів такі компанії як: Інвестиційна група компаній ІТТ, ПАТ «Дарницький завод ЗБК», ПАТ "СОЛДІ і Ко", ПрАТ «Київмлин», ТОВ «Київгума», ПАТ «Готель Голосіївський», ЗАТ "Виробниче об'єднання "Машинобудівельний завод", ДП «Київський ремонтно-механічний завод», ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», ТОВ "Інтеко - Холдінг", ПП "НВФ "VD MAIS" , УК "Екосорб", ТОВ «Баришевська зернова компанія» ТОВ «Планета пластик», ТОВ "Ілта" та багато інших.
Аналитические материалы