Компании

все компании

Ай Кью-Технолоджи
НазваниеАй Кью-Технолоджи
Полное названиеООО "Компания по управлению активами "Ай Кью-Технолоджи"
Номер лицензии115951
Адрес03124, г. Киев, бульвар И.Лепсе, 8
Телефон+38 (044) 497-59-52
Сайтhttp://iq-group.kiev.ua/
E-mailtechnology@iq-group.kiev.ua

О компании

Компанія з управління активами «IQ – Technology» здійснює діяльність з управління активами інвестиційних і пенсійних фондів, а також адміністрування недержавних пенсійних фондів.

В грудні 2003 року Компанія одержала ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування.

В березні 2004 року в зв'язку з розширенням діяльності Компанія одержала ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення діяльності по управлінню активами пенсійних фондів.

09 жовтня 2007 року компаныя отримала ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на провадження дыяльносты з адмыныстрування НПФ..

Керівництво Компанії має багаторічний досвід діяльності з управління активами, набутий в процесі управління інвестиційними і взаємними фондами інвестиційних компаній, а також створення і функціонування недержавних пенсійних фондів.

Власний капітал Компанії на 01 січня 2012 року складає 12,03 млн. гривень, що дозволяє їй управляти активами інвестиційних фондів на суму до 601,55 млн. грн. (понад 58,4 млн. євро).

Зокрема, Компанія вже створила для своїх клієнтів три пайові венчурні інвестиційні фонди (загальна номінальна вартість зареєстрованих випусків інвестиційних сертифікатів яких становить 165,1 млн. грн.) та надає послуги з управління активами закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду одного зі своїх клієнтів.

Станом на 01 січня 2012 року в управлінні компанії загалом перебуває 4,8 млн. грн. активів інвестиційних фондів.

Управління активами недержавних пенсійних фондів Компанія може здійснювати без вартісних обмежень.
Аналитические материалы